Zoom розширила функціональність фірмового додатка для відеоконференцій, додавши функції перекладу в реальному часі і розширюючи можливості дошки для записів, перетворюючи її в повнофункціональний додаток. Про це компанія оголосила на своїй конференції zoomtopia в понеділок.

Theverge.com

Раніше було оголошено, що автоматична транскрибація для англійської мови з’явиться в безкоштовних zoom-акаунтах в лютому 2021 року. Тепер zoom заявляє, що планує забезпечити транскрибацію в реальному часі для 30 додаткових мов до кінця наступного року. В рамках цієї ініціативи компанія також буде пропонувати послуги перекладу в реальному часі для 12 мов до кінця наступного року в платних акаунтах. Zoom поки не розповіла, про які мови йде мова, проте повідомила, що ці поліпшення є прямим результатом придбання німецької компанії kites, що займається перекладами.

Інша важлива зміна стосується дошки для записів zoom. В даний час сервіс дозволяє створювати дошки і використовувати їх під час конференцій для спільного малювання і ведення записів. Заплановане розширення, яке буде запущено в бета-версії пізніше цього року, зробить дошку zoom доступною поза конференціями. Основні інструменти малювання, схоже, нічим не відрізнятимуться від того, що zoom пропонує в даний час.