Ігри, що використовують технологію блокчейн або дозволяють користувачам проводити операції з nft або криптовалюта, будуть заборонені в steam, згідно з новим правилом valve. На цю зміну вказав розробник spacepirate, що створює гру на основі nft. За його словами, це нововведення пов’язане з тим, що valve не дозволяє використання ігрових предметів, які можуть мати реальну цінність.

Theverge.com

Steam має довгу історію прийняття спірних рішень про модерацію, особливо коли мова йде про ігри з сексуальним змістом. Однак у випадку із забороною блокчейн-контенту не схоже, що користувачі незадоволені. Більшість людей, які відповіли на твіт spacepirate, хвалять valve за цей крок або висміюють тих, хто цим засмучений.

Обґрунтування блокування ігор з блокчейном небажанням valve надавати реальну вартість внутрішньоігрових предметів виглядає як мінімум неоднозначно, а скоріше навіть лицемірно. Досить згадати величезні комерційні спільноти, які сформувалися навколо таких речей, як скіни для cs:go і капелюхи для team fortress 2. Проте блокування nft може бути пов’язане з їх не найкращою репутацією на платформі. Досить згадати ситуацію з evolved apes, де розробник продавав nft, обіцяючи, що вони будуть включені в файтинг, а після отримання грошей перестав виходити на зв’язок.

Steam-один з найвідоміших магазинів комп’ютерних ігор, але далеко не єдиний. Рішення valve про відмову від блокчейн-контенту в теорії може привести до відтоку користувачів, проте навряд чи він буде великим. Нагадаємо, що не так давно epic games заявила, що не зацікавлена в nft, хоча поки не ясно, чи відноситься це тільки до ігор, які випускає компанія, або до всього контенту в її магазині.