08.10.2018 в 13:10 |

6 0


Якщо ви створили свій перший сайт, який має всі шанси стати популярним, то саме час подумати і про якісному хостингу. Втім, якщо ви новачок, ви можете здаватися цілком логічним питанням про те, а який хостинг вибрати? Не краще вибрати безкоштовний веб-хостинг?

Не слід довго розповідати про те, що таке хостинг. Краще розберемося з тим, а чи варто вибирати безкоштовний. Але для цього зробимо невеликий огляд позитивних та негативних сторін цього явища.

Хостинг, як ви вже зрозуміли, буває платний і безкоштовний. Зрозуміло, тільки одне слово «безкоштовний» викликає щемливе почуття халяви в грудях. Але для того, щоб зважитися на такий варіант, слід знати все про безкоштовному веб хостингу.

Отже, розглянемо його позитивні аспекти:

Судячи з назви зрозуміло, що витрачати на такий хостинг гроші вам не доведеться, і перед вами буде стояти тільки питання, який вибрати безкоштовний веб-хостинг. Загалом, позитивні сторони цього явища на тому і закінчуються.

А от негативних сторін безкоштовного хостингу куди як більше:

Дике кількість реклами, наполегливо нав’язується таким хостингом, престижу вашого сайту точно не додасть. Але які можуть бути претензії, якщо сам безкоштовний хостинг?

Якщо ви мали сумний досвід роботи з безкоштовними поштовими серверами, то прекрасно повинні пам’ятати про їх жахливої ненадійності. З-за величезної кількості любителів халяви працюють такі сервери дуже повільно, а то й лежать, причому тижнями.

Якщо користуватися безкоштовним варіантом хостингу, то розраховувати на довіру до вашого сайту вже точно не варто. Такі сайти як рахувалися, так і будуть вважатися в кращому випадку ненадійними, так що популярність вам не світить. Майте на увазі, що безкоштовні сервіси такого типу відрізняються тим, що частенько пропонують вам домени третього рівня, що знизить читабельність адреси, і заздалегідь відштовхне людей від відвідування вашого ресурсу

Окрім низької надійності, такі варіанти хостингів і відрізняються вкрай низькою кількістю додаткових послуг.

Безкоштовний хостинг або сервіс є практично ідеальним місцем, де створити блог, адже вони не потребують високої надійності і не створюють велике навантаження на сервер. Найчастіше, блогерам якраз буде достатньо всього того, що пропонує безкоштовний хостинг.

Зрозуміло, я не критикую всіх і відразу не вказую який хостинг вибрати. Є і досить пристойні безкоштовні хостинги. На жаль, їх дуже мало, але вони є. Особисто я розміщувала свій перший сайт на безкоштовному хостингу і це дало мені багато додаткових знань і навичок. Вони ідеально підходять для новачків, а також для створення сімейного сайту, або сайту тільки для своїх друзів. Але в будь-якому випадку, якщо у вас є плани на збільшення відвідуваності та популярності свого ресурсу, краще відразу вибирати платні варіанти хостингів. Тільки так ви зможете підняти популярність свого ресурсу, і зробити його прибутковим.