24.05.2018 у 18:12 |

2 0


Якщо Ви творча людина, яка володіє графічним редактором, то швидше за все Вам цікава тема заробітку в інтернеті на веб-дизайні. Заробити на цьому цілком реально, а справжні професіонали в цій справі мають великий попит серед замовників. Дана професія дає перспективи кар’єрного зростання та збільшення місячного доходу. Вона підходить для креативних і творчих особистостей, які сповнені необмеженою кількістю нових цікавих думок та ідей. Але крім креативного підходу до справи так само веб-дизайнеру необхідно вміти логічно мислити. З чого ж почати отримувати дохід у даному виді діяльності?

Найпростіше починати набивати руку на досить легких завданнях:

 • Створення візитних карток
 • Рекламних плакатів
 • Створення рекламних логотипів
 • Розглянемо приклад як заробити на дизайні логотипа для будь-якої фірми. Для початку Ви повинні створити профіль на біржі фріланса, тим самим у замовників з’явиться можливість знайти вас. На даному сайті Вам будуть надходити різноманітні замовлення: банери, дизайн упаковок, створення презентацій, оформлення сайтів і безліч інших.

  Для того, щоб стати успішним у цій галузі, необхідні художні вміння, володіння основами графічного дизайну та досвід роботи з програмами на ПК (в основному «Photoshop», також може знадобитися «CorelDraw» і «Illustrator»).

  Але не варто забувати, що даний вид заробітку підійде не всім, а тільки людям готовим приділяти велику кількість часу роботі в інтернеті і постійно відслідковувати нові тенденції.

  Напевно всіх хвилює питання, скільки ж на цьому можна заробити. Для цього розглянемо декілька прикладів. У сучасному світі, багато прості люди замовляють в інтернеті дизайн інтер’єру і залежно від якості виконаної роботи, ваш труд можуть оцінити від 800 до 600 тис. рублів. А за розробку корпоративного стилю (конструювання неповторного логотипу та добірка відповідної колірної гами) ви можете отримати від 500 до 40 тис. рублів. Ви можете отримати замовлення на розробку поліграфічної продукції (дизайн листівок, візиток, зошитів) і заробити при цьому від 350 до 2000 рублів за 1 одиницю.

  Підвівши підсумки, можна сказати, що даний вид заробітку в інтернеті є достатньо високооплачуваним і затребуваним, але для початку роботи потрібно вивчити ази живопису і стати впевненим користувачем графічного редактора.