Cd projekt red була змушена визнати, що не встигне випустити arpg cyberpunk 2077 і «відьмак 3: дике полювання» на консолях нового покоління в цьому році. У деталі розробники вдаватися не стали.

Раніше польська студія залучила авторів популярних графічних модів, аби закінчити поліпшені у візуальному плані версії ігор в строк. Однак і це не допомогло. Як і раніше немає конкретики і з dlc до новинки від cdpr. У випадку ж з рольовим екшеном про геральта з рівії оновлення з трасуванням променів, hdr і контентом за мотивами серіалу netflix з генрі кавіллом отримають також власники пк.

Important production update pic.twitter.com/konaivot4v

– cd projekt red (@cdprojektred) october 20, 2021

При цьому вже в наступному році cdpr планує приступити до створення відразу двох ааа-проектів за своїми ip, які зараз знаходяться на етапі передвиробництва – частина команди, нехай і невелику, на них вже перекинули. Хоча поляки навіть через рік після релізу cyberpunk 2077 не в змозі виконати обіцянки по частині версій і контенту.

Cyberpunk 2077 вийде на playstation 5 і xbox series x|s в i кварталі 2022 року. Обговорити гру можна в окремому розділі на нашому форумі.

The witcher 3: wild hunt вийде на playstation 5 і xbox series x|s в ii кварталі 2022 року. Обговорити “відьмака” можна в окремому розділі на нашому форумі.