08.05.2018 в 15:14 |

4 0


Коли потрібно перевезти у великому обсязі особисті речі, то краще вибирати валізу. Але не звичайний, який використовувався в радянські часи, а сучасний, відмінний великим обсягом, зручними ручками, коліщатками і виготовлений з самих різних матеріалів.

Починати пошук валізи потрібно з головною складовою – літражу. Даний показник у компактних валіз становить 25 літрів; середні моделі мають місткість понад 50 літрів; найбільші мають літраж близько 70-100 літрів.

Матеріал найчастіше використовується синтетичний – поліамід або поліестер, відмінний міцністю, нульовий гігроскопічністю і відносною дешевизною. Можна зустріти валізи з натуральної добре обробленої шкіри, але вони коштують дорого і треба ще докупити спеціальний чохол, оскільки шкіра має властивість дряпатися або навіть рватися в довгих подорожах. Якщо подивитися, як працюють вантажники в аеропортах, то краще відразу купувати валізу з синтетичного матеріалу!

Ручки повинні бути виключно телескопічними. Тільки в цьому випадку вони зможуть входити всередину валізи і не викликати дискомфорту. Якщо ще збоку буде матися додаткова ручка з того ж синтетичного матеріалу, то це буде додатковою перевагою – носити валіза при проходженні перевірок на митницях виявиться набагато зручніше!

Коліщатка допомагають котити валізу на рівній поверхні. Бажано, щоб вони були сталевими – тільки в цьому випадку вони зможуть витримати серйозну вагу вантажу! Але якщо зустрічаються пластикові колеса, то це також буде вважатися непоганим рішенням – вони служать досить довго. Але при одній умові – якщо вони не нанизані на одну вісь, а мають незалежну підвіску», тобто розташовані окремо один від одного.

Блискавки обов’язково повинні бути пластиковими і зроблені з великих ланок. Тільки в цьому випадку вони зможуть відкриватися, якщо якась ланка раптом порветься. Якщо є реверсивна можливість відкривання валізи з допомогою блискавки, то це виявиться кращим рішенням – процес пошуку потрібних речей прискориться багаторазово.

Щоб весь вантаж міг укластися всередину, потрібно ще навчитися правильно пакувати валізу. Спочатку на низ потрібно укласти взуття і не забути всередину покласти шкарпетки. Далі укладається одяг, згорнуті в рулони і тільки потім косметика і крихкі речі. Усі потрібні документи краще упаковувати зверху – при проходженні митниці їх можна буде дістати досить швидко.