Незалежна польська студія cd projekt red в офіційному мікроблозі своєї серії фентезійних бойовиків про відьмака показала роботу the witcher 3: wild hunt на steam deck — портативному пк від valve.

Джерело зображення: steam

Про те, як the witcher 3: wild hunt функціонує на steam deck, в серпні розповів портал tom’s hardware: «дуже хороша» продуктивність з пригальмовуваннями в динамічних сценах на середніх налаштуваннях.

Розробники представили три уривки: з в’їздом геральта верхи в новиград і проїздом по ньому, з битвою геральта проти елементаля землі, а також з пробіжкою по локації «кривоухови топі».

Open a portal into the world and play the witcher 3: wild hunt wherever you go once steam deck is out! check out the footage of the current-gen version of the game running on steam deck 👇 pic.twitter.com/3idic2zgzj

– the witcher (@witchergame) october 6, 2021

Pic.twitter.com/tuvti9lrap

— the witcher (@witchergame) october 6, 2021

Продуктивність the witcher 3: wild hunt у всіх трьох фрагментах тримається на рівні, проте якість графіки відео повною мірою оцінити не дозволяють. Повідомляється, що в роликах відображена поточна версія гри, а не поліпшена.

Вдосконалене видання the witcher 3: wild hunt розробляється студією saber interactive і поки планується до запуску до кінця року. Реліз очікується на pc, ps5, xbox series x і s.