На вчорашній презентації видавництва thq nordic студія logic artists представила новий трейлер тактичної rpg expeditions: rome. У ролику розробники розповіли про головні особливості свого проекту.

Джерело зображення: steam

На початку відео розкривається сюжетна зав’язка. Користувачам належить перевтілитися в молодого патриція, якому довелося втекти з риму. Він приєднався до армії і почав свій шлях по кар’єрних сходах до звання легата — командира легіону.

Далі в ролику розповіли про покрокові битви. У expeditions: rome гравці будуть збирати команду персонажів і управляти ними в бою. За словами logic artists, кожен боєць отримає широкий вибір здібностей, що дозволить експериментувати зі стратегією і знаходити шлях до перемоги в будь-якій сутичці. Окремі навички героїв залежать від їх зброї.

У другій половині трейлера розробники повернулися до сюжету. Вони хочуть створити “глибоку історію з яскравими персонажами”, серед яких будуть історичні особистості. Події expeditions: rome розгортаються за часів римської республіки протягом десяти років – за цей період головний герой встигне побувати в різних точках планети, включаючи вічне місто.

Steam