Всім привіт! у цьому матеріалі ми поговоримо про відеокарти для ігрових комп’ютерів.

Можна вкласти кошти в придбання хорошого ігрового комп’ютера з відмінними показниками потужності і продуктивності, щоб запускати на ньому сучасні «наворочені» гри зі складною графікою. Але якщо відеокарта моделі залишає бажати кращого, насолодитися сюжетом і високою роздільною здатністю картинки не вийде. Тому завзяті геймери, бажаючі купити відеокарту https://moon.kz/videokarty, починають знайомство з моделями ігрових комп’ютерів і з вивчення характеристик графічного процесора і його відповідності вимогам розробників гри. Ця стаття розповість, якими параметрами повинна володіти ігрова відеокарта, щоб вона змогла забезпечувати комфортний ігровий процес.

Критерії вибору хорошої ігрової відеокарти

В числі важливих характеристик графічного редактора варто назвати:

  • дозвіл. Основна вимога для сучасних ігор зі складною графікою. Чим вище дозвіл іграшки, тим більшою потужністю повинен володіти ваш графічний процесор, інакше картинка буде виснути, а машина – зависати на обробці кожної вхідної команди.
  • блок живлення. У ньому важлива наявність роз’ємів на 6 або 8 контактів і порівняно висока потужність в межах 750 вт. Якщо вузол не вписується в рамки даних вимог, його доведеться замінити на більш сучасну модель.
  • обсяг відеопам’яті. Для ігор на максимальних налаштуваннях з роздільною здатністю 1920 х 1080 і 2560 х 1440 не обійтися без карти з пам’яттю від 4гб, а для дозволу 4к 3840 х 2160 – не менше 8гб. Цей момент слід уточнити перед покупкою, заодно порівнявши ціну карт з різними обсягами відеопам’яті для вибору деталі з оптимальним співвідношенням якості і вартості.
  • підтримка відеокартою опцій ray tracing (у nvidia фірмова технологія трасування променів (rtx) і відповідні обчислювальні rt ядра. У амд використовуються спеціалізовані rt ядра для прискорення трасування променів через directx 12 ultimate) і dlss (у амд є альтернатива amd fsr (fidelityfx super resolution). Перша-це ефект трасування променів, що значно покращує візуальні ефекти. Друга-опція інтелектуального масштабування і згладжування переходів відео для комфортної картинки зі збереженням високої швидкодії. Перераховані опції актуальні для карт nvidia rtx і amd 6000-ї серії-графічних процесорів, визнаних одними з кращих «ігрових» моделей.

Ще один важливий момент-вибір між технологіями freesync або g-sync. Якщо монітор підтримує першу опцію, для нього варто придбати відеокарту radeon. Монітори з технологією nvidia g-sync сумісні з графічними редакторами nvidia rtx.

Зверніть увагу: відеокарта працює в тісній “співпраці” з процесором, від продуктивності якого багато в чому залежать її робочі характеристики. Тому для вилучення з неї 100% можливостей поновіть «камінь» до моделі на 6 або 8 ядер, що додасть графічному редактору додаткову продуктивність.

Де купити хорошу відеокарту в казахстані

Своїх постійних і нових відвідувачів за покупками запрошує інтернет-магазин мoon.kz , спеціалізація якого-комп’ютери та периферія, комплектуючі та мережеве обладнання. У продажу представлений модельний ряд відеокарт з відеочіпами і графічними процесорами nvidia, серед яких ви обов’язково підберете оптимальний варіант для свого комп’ютера і зможете довести його до впевненого ігрового рівня. Детальніше ознайомитися з асортиментом і характеристиками відеокарт можна в офлайн-магазинах компанії в алмати.