Програма itunes дозволяє як повернути iphone до заводських налаштувань, так і відновити файли і дані з резервної копії. Вам пропонується ознайомитися з порядком дій в обох випадках. У разі неправильної роботи пристрою, помилок, а також при оновленні до beta версій прошивок обов’язково слід зробити резервну копію і в подальшому, якщо ви захочете повернуться до офіційної прошивки, вам доведеться відновити систему, через itunes.

Створюємо резервну копію iphone

Перед виконанням будь-яких дій створіть резервну копію користувацьких файлів і даних. Для цього запустіть itunes, підключіть айфон до комп’ютера і дотримуйтесь подальших вказівок.

У меню файл виберіть вкладку пристрою і клікніть пункт «перемістити покупки».

Зачекайте, поки завершиться процес.

важлива примітка! в ос windows кнопка файл може бути відсутнім. В даному випадку необхідне контекстне меню викликається комбінацією клавіш ctrl + b.

Переконайтеся, що itunes успішно впорався зі створенням резервної копії. Для цього відкрийте меню “налаштування itunes «і перейдіть по вкладці

»пристрої”. У списку має бути присутня свіжостворена резервна копія.

Відновлюємо айфон до заводських налаштувань

Запустіть itunes, підключіть iphone до комп’ютера. Дочекайтеся, поки айтюнс побачить айфон.

Відкрийте вкладку огляд і натисніть відновити iphone.

Підтвердіть свої наміри, повторно натиснувши кнопку “відновити”.

По завершенню процесу айфон перезавантажиться і ви побачите екран початкового налаштування.

Відновлюємо айфон з резервної копії

Для відновлення своїх призначених для користувача файлів, зробіть наступне.увімкніть itunes і підключіть смартфон до комп’ютера. Натисніть кнопку файл або натисніть ctrl+b, якщо така відсутня, після чого у вкладці

Пристрою виберіть пункт відновити з резервної копії.