03.05.2018 в 15:21 |

2 0


Багато людей дуже люблять ходити на відпочинок в ліс. Туди можна сходити на шашлики, а також подихати свіжим повітрям. Крім цього, відпочинок у лісі відмінно підійде для відпочинку з дітьми, адже там є як розважитися.
Відпочинок в лісовій місцевості підійде абсолютно для всіх. Це можуть бути завзяті любителі подорожувати в глибини лісових хащ, це може бути компанія друзів і знайомих, які вибралися з міста для того, щоб посидіти за шашликами на природі, а також це може бути звичайна сім’я з дітьми, які вирішили відпочити на свіжому повітрі.

Що потрібно взяти з собою

 • Захист від комарів. Комарі в лісі – одна з найпоширеніших проблем, тому бажано взяти спрей, або інший засіб захисту від комах. У тому числі в лісі живуть ще й кліщі, так що бажано, щоб цей засіб допомагало і від цієї лісової живності.
 • Їжа. Пообідати на природі – це завжди дуже здорово. Тому навіть якщо похід в ліс займе всього пару годин, варто взяти з собою кілька бутербродів.
 • Ігри. Проводячи час на природі, обов’язково захочеться якось розважитися, тому варто взяти з собою розважальні настільні ігри, а також м’яч, для любителів активних ігор.
 • Якщо під час перебування в лісі передбачається зробити шашлики, то з собою потрібно буде взяти м’ясо, мангал, сірники, шампур, а також обов’язково рідина для розпалювання. Слід зазначити, що мангал можна спробувати знайти прямо в лісі, багато хто просто залишають їх там, коли повертаються додому.
 • Якщо похід на кілька днів, то необхідно буде взяти з собою намет і спальні мішки. В тому числі для цієї мети знадобиться рюкзак під речі, адже їх буде достатньо багато. Там повинен бути хороший запас їжі, термос, питна вода, столові прилади, а також теплий одяг на випадок, якщо раптом похолодає.
 • Аптечка. У лісі може трапитися всяке, тому краще заздалегідь перестрахуватися і взяти з собою аптечку з засобами для надання першої медичної допомоги.
 • Якщо поїздка в ліс здійснюється на машині, то можна просто залишити речі в багажнику і при необхідності сходити за ними.

  Займатися в лісі можна багато чим, починаючи від активних ігор на свіжому повітрі і закінчуючи збиранням ягід. Крім цього, можна поспостерігати за різними тваринами, яких в лісі досить багато. Наприклад, можна запросто зустріти білку або цікавих лісових птахів.

  Також похід в ліс – це відмінне подорож для любителів зробити красиві фото. На природі є величезна безліч всього, що можна зафіксувати на фотокамеру.

  Ще можна взяти з собою велосипед, так як є такі місця, де є спеціальні стежки під цей транспорт. Це буде відмінна розвага на природі, адже від катання по лісі зовсім не такі відчуття, як від їзди по місту.

  Основна перевага цього відпочинку полягає в тому, що він абсолютно безкоштовний. Тому підійде абсолютно для всіх людей, які люблять відвідувати різноманітні цікаві місця, замість того, щоб відсиджуватися вдома.