28.07.2018 в 10:59 |

4 0


У період літніх відпусток багато бажають комфортно відпочити біля морського узбережжя. Одні віддають перевагу закордонним поїздкам, а інші їдуть в південні регіони Росії – до Чорного моря. Одним із таких сучасних чудових курортів є Сочі. Відпочинок в Сочі завжди приваблює своїми комфортабельними готелями, великими пляжами. Але адже відпочиваючі приїжджають не тільки для цього. За час перебування на курорті можна ознайомитися з різними визначними пам’ятками міста і відобразити це відвідування на фотографіях. Ось, приміром, Дендрарій. Це ж один з найкрасивіших парків, який можна назвати музеєм під відкритим небом. Достаток наявних у ньому рослин не залишить байдужим жодного туриста. Про парк Рів’єра можна розпитати у кожного сочинца. Саме в ньому люблять проводити свій вільний час місцеві жителі. Крім услад природною красою, тут є маса розваг, як для дорослих, так і для дітей. Неймовірно видовищним і цілком конкурентоспроможним інших пам’ятках є океанаріум в Адлері. Кожен приїжджий має намір відвідати це пишність, так як є найбільшим на території Росії.

Всі, напевно, пам’ятають фільм «Діамантова рука». Так ось саме з морського вокзалу Сочі вирушав теплохід «Михайло Свєтлов». Зараз на території вокзалу розташовані яхти, а для туристів надається морська прогулянка на катері.

Урізноманітнити відпочинок в Сочі можна відвідуванням деяких архітектурних споруд. До цього числа можна віднести один з найстаріших маяків Кавказу, побудований в кінці 19-го століття. Ця 16-метрова вежа діє досі. Також варто відзначити вежу на горі Ахун, з оглядового майданчика якого відкривається прекрасний вид на мис Адлер, Головний Кавказький Хребет і, звичайно ж, центральну частину міста.

Любителі історії, напевно, не обійдуть стороною музеї міста. Наприклад, в музеї історії у дванадцяти залах представлена історія міста різних періодів. У його фондах зберігається понад 100 тисяч експонатів, які більшою мірою використовуються для науково-просвітницьких робіт. Любителі мистецтва можуть відвідати художній музей, де представлені картини відомих художників, скульпторів і твори декоративно-прикладного мистецтва.

Відпочинок в Сочі – це не тільки маса позитивних емоцій у морського узбережжя, але і можливість з користю провести запланований відпустку.

Трохи пізніше викладу фотографії свого відпочинку в Сочі. У зв’язку з доопрацюванням фотогалереї на сайті технічно не можу помістити фото. На жаль 🙁