У мережі з’явилися перші порівняння консольних версій шутера battlefield 2042 . Однак потрібно розуміти, що гра поки знаходиться в стадії бета-тесту і може змінитися до релізу.

Версія для консолей минулого покоління стоїть осібно. Замість 128 гравців в бою беруть участь тільки 64. Тому розміри карти були урізані приблизно на 50%, а контрольні точки змінили своє положення. Крім того, були знижені дальність промальовування і якість фільтрації текстур і тіней, а також відключений ряд ефектів.

Цікаво, що версію для консолей минулого покоління можна запустити на консолях нового покоління. У цьому випадку гравців чекає поліпшена продуктивність і максимальне значення динамічного дозволу.

На ps4 гравців bf 2042 працює в динамічному дозволі 1080p при 60 кадрах в секунду. На ps4 pro максимальний показник дозволу становить 1620p.

Показники дозволу версій для xbox one і xbox one x поки не опубліковані. Згідно з попередніми даними, на xbox one максимальний показник дозволу теж 1080p, проте система динамічної зміни діє більш агресивно. На xbox one x середній показник повинен бути вище, ніж на ps4 pro.

Версія для консолей нового покоління дозволяє грати на одній карті 128 гравцям, а площа локації значно більше, ніж на консолях минулого покоління. Кроссплей між різними поколіннями можливий тільки в тому випадку, якщо запускати саме стару версію.

На xbox series x і ps5 максимальний показник роздільної здатності становить 4k. Дані версії можуть похвалитися більш якісними текстурами і підвищеною дальністю промальовування.

Максимальний показник дозволу на xbox series s становить 1440p. Якість текстур трохи нижче, ніж на xbox series x.

Сама бета-версія має багато багів. Зокрема, відображення явно працюють некоректно. При цьому pc-версія підтримує directx raytracing.