Вконтакте об’єднала власні технології для реалізації групових відеодзвінків в готовий набір інструментів розробки програмного забезпечення. З його допомогою сторонній it-сервіс зможе інтегрувати в свої продукти більшість можливостей vk дзвінків, які використовуються в соціальній мережі з багатомільйонною аудиторією і відповідають високим стандартам якості.

Для реалізації відео – або аудіозвонків у розробників є можливість скористатися хмарною інфраструктурою єдиної платформи vk дзвінків — це дозволить автоматично масштабувати сервіс і впоратися з навантаженням при зростанні популярності створеного продукту.

Інтеграція бібліотеки vk дзвінків дозволяє розробникам і представникам бізнесу створювати власні голосові і відеодзвінки в веб-android – і ios-додатках і надає доступ до більшості функцій, доступних користувачам вконтакте:

До 2 048 учасників відеовиклик — можна організовувати масштабні онлайн-заходи і зустрічі на тисячі співробітників компанії; час не обмежена — можна провести зустріч будь-якої тривалості незалежно від числа учасників дзвінка; запис відеодзвінка-можливість поділитися матеріалами лекції або повернутися до деталей робочої наради; демонстрація екрану в дозволі 4к — можна показати весь робочий екран або конкретне додаток з якістю надвисокої чіткості. Інші учасники дзвінка побачать всі деталі в максимально високій роздільній здатності, яку підтримують їх пристрої; широкі права адміністратора-адміністратор може управляти складом учасників і їх можливостями під час групових дзвінків, дозволяти підключення до дзвінка за посиланням, закріплювати відео ключового спікера на основному екрані, відключати мікрофони і камери, передавати права адміністратора іншим учасникам дзвінка, а також включати режим “зал очікування” для контролю учасників, що приєднуються до дзвінка за посиланням; підключення за посиланням без реєстрації та профілю — до дзвінка можна приєднатися без зареєстрованого аккаунта і за посиланням, але тільки після того, як організатор схвалить заявку в «залі очікування»; захищені дзвінки — для дзвінків один на один бібліотека дозволяє здійснювати наскрізне шифрування і валідувати конфіденційність інформації, для групових — передавати по мережі всі дані в шифрованому вигляді по протоколу dtls.

Sdk vk дзвінків разом з технологією відео-і аудіозвонків дозволить використовувати і інші власні технології компанії: доступ до георозподіленої інфраструктури, а також до серверних рішень єдиної платформи відео – і аудіозвонків для обробки звуку і адаптивного кодування відео. Вони зменшують навантаження на призначені для користувача пристрої і забезпечують безперебійний зв’язок навіть в умовах слабкої мережі.

Щоб оцінити функціональність vk дзвінків на практиці і спробувати інтеграцію, можна отримати тестовий доступ до бібліотеки сервісу і включити функцію за підсумками тесту. Бібліотеку дзвінків вконтакте вже використовують» сферум”, вчи.будинки, однокласники і дзвінки mail.ru. Деталі та контакти для надання доступу можна знайти тут.