25.05.2018 в 22:06 |

62 0


Врубль. Це слово викликає у багатьох людей нерозуміння, так як вони чують вперше. Мало хто знає, що врубль – це, виявляється, нова криптовалюта, яку самі творці називають офіційним російським биткоином, і лунає вона абсолютно безкоштовно.

Дана криптовалюта почала своє функціонування на початку квітня цього року – саме тоді з’явилися перші повідомлення про вихід врубля на ринок. Хто і з якою метою його створив – невідомо, розробники воліють зберігати свою анонімність.

Отримати врубль можуть тільки користувачі Telegram. Для цього необхідно зареєструватися та перейти за посиланням на спеціального бота, який може виконувати кілька команд:

1. Отримати врубль – кожні 24 години користувачеві буде нараховуватися від 35 до 85 одиниць кріптовалюти.

2. Гаманець – показує персональний номер гаманця і баланс. Також в цьому розділі є можливість поповнити гаманець, вивести накопичені кошти і подивитися історію операцій. Про способи виведення поговоримо трохи пізніше.

3. Партнерам – відправляючи свою партнерську посилання іншим користувачам, володар врубля може отримати додаткові кошти на свій віртуальний рахунок. За кожного запрошеного друга виплачується по 25 врублей.

4. Курс – думаю, цей розділ в поясненні не потребує, так як кожному власникові будь кріптовалюти він знайомий. Скажу лише, що курс врубля залежить від кількості користувачів – чим більше людина скористаються ботом, тим вищий курс. На момент написання статті 1 врубль = 0,0639393255 рублів.

5. Статистика – дає користувачам певну інформацію про врубле. Бот, присвячений російській биткоину, існує 56 днів, налічує 206132 користувача і встиг виплатити вже близько 43 млн рублів.

6. Про сервіс – це остання команда, яку може виконати бот. Він пояснює правила користування ботом, розповідає про можливі способи виведення коштів.

Існує три способи виведення коштів, який здійснюється тільки при досягненні на балансі користувача мінімальної суми (25.000 врублей)

1) Переведення на банківську картку VISA/MasterCard. Виконується протягом 24 годин, стягується комісія: 4% + 50.00 рублів. Мінімальна сума переказу: 1000RUB

2) Переклад Yandex money. Виводиться протягом 24 годин без комісії.

3) Переклад Qiwi. З часу переказу нічим не відрізняється від попередніх способів, комісія складає 4% від загальної суми + 1.00 RUB.

Вкладати власні кошти в дану криптовалюту зовсім не рекомендується. Поки не ясно, хто і з якою метою створив бота, виплачує гроші. А виплачує?

Якщо вірити коментарям користувачів, які поставили врубли на висновок, то «офіційний російський биткоин» — абсолютна шахрайство. Гроші не прийшли не тільки в обіцяні 24 години, але й по закінченню 10 днів. Техпідтримка не дає адекватних відповідей і ніяк не впливає на ситуацію. Лише запропонувала заплатити за хорошу рекламу одного з користувачів, коли той пригрозив залишити гнівний відгук.

Поки що рано робити остаточні висновки про нову криптовалюте. Як всім відомо, биткоин теж не став популярний і відомий усім за день, що вже тут говорити про його російському аналогу. Залишається тільки чекати і спостерігати.