07.07.2018 в 6:52 |

6 0


Капча – закодована комбінація символів, зображених на картинці. Це результативний метод, що захищає від автоматизованих ботів, реєстрацій і масової розсилки спам листів.

Людина, яка регулярно знаходиться в соц. мережах стикався з капчі, адже її необхідно відгадувати, коли користувача викривають у надмірній активності на сайті (багаторазове вчинення повторних дій за короткий проміжок часу). На деяких сервісах за розгадування капчі отримують гроші.

Чому за це платять?

Ідея творців сервісів полягає в наступному факторі. Зашифрований контент з легкістю вміє відгадувати людина, а ботам такі дії непідвладні. Щоб розгадувати капчу, власники сайтів готові давати грошову винагороду. Саме з цією метою зроблено проекти, на яких заробляють шляхом тестування розроблених зашифрованих зображень.

Де заробляють?

В інтернеті є достатня кількість веб-сайтів, на яких запропоновано заробити цим способом, але перед тим як зареєструватися, обов’язково треба вивчити відгуки про сервіс від інших людей, адже не всі проекти платоспроможні. У зв’язку з цим, щоб не попастися на виверти шахраїв, необхідно завчасно уточнити репутацію сервісу.

Гривні та рублі

Насправді, проектів, які платять гроші за розгадування капч в рублях, не так багато. До речі, у гривневій валюті не платить ні один проект. Тому українським користувачам варто створити собі гаманець в рублевої валюті і після здійснювати перекази на гривневий рахунок.

RuCaptcha.com

Це перевірений проект, який платить співробітникам в рублях. Заробляють 2-50 рублів на добу, але якщо витрачати більше часу, то дохід збільшують. Сайт відрізняється зрозумілим зовнішнім виглядом і наявністю власного мобільного додатку. Виплати коштів проводять миттєво на популярні системи WebMoney, Яндекс. Гроші, QIWI або стільниковий зв’язок. Мінімальна виплата – 15 рублів. На сервісі є реферальная система, скориставшись якою, користувач буде отримувати 10% від доходу реферала.

Заробіток на розшифровці капчі в інтернеті підійде для всіх новачків у галузі віддаленого заробітку, а розібравшись у тому, що таке капча і де на ній заробляють, будь-який користувач збільшить свій дохід в інтернеті.