Цього року warnermedia надали режисерам і творчим талантам велику свободу дій, не враховуючи касові збори для підтвердження сиквела, як це було раніше.

Вся справа в рішенні компанії випустити всі проекти 2021 року відразу на hbo max в день прем’єри в кінотеатрах. Джеймс ганн підтвердив, що він продовжує працювати з dc, незважаючи на те, що «загін самогубців: місія навиліт» не зміг окупити бюджет в 185 мільйонів доларів, а «дюна ” дені вільньова, як очікується, отримає другу частину незалежно від того, як покаже себе в прокаті. Також ми чекаємо сиквел “мортал комбат” .

Доля франшизи «матриця ” менш зрозуміла, хоча б через завісу секретності, яка все ще оточує четвертий фільм. Звичайно, були чутки про те, що «матриця 5 ” вже знаходиться в розробці, але ми не дізнаємося, чи так це, поки нео не повернеться на екрани в кінці року.

Тим не менш, генеральний директор warnermedia енн сарнофф відповів на запитання deadline, чи буде ще одна «матриця» найближчим часом:

Кожного разу, коли лана [вачовскі] хоче зняти фільм, ми всі готові [підтримати її].

Таким чином, все залежить від бажання лани продовжити історію. Це обнадіює, тому фанатам лише залишилося дочекатися прем’єри майбутнього блокбастера, щоб дізнатися, чи є в ній тизер продовження.