Останнім часом актор закарі лівай знайшов популярність завдяки ролі шазама в кіновсесвіту dc. Тим не менш, схоже, він явно не має наміру зупинятися на досягнутому, і навіть розкрив, що хоче зіграти ще одного супергероя – цього разу в конкуруючій франшизі.

На конференції dragon con в атланті зірка « шазама! ” заявив, що протягом довгих років він хотів зіграти дедпула на великому екрані, і також зізнався, що відчував заздрість до райана рейнольдса. Потім, він висловив безліч компліментів на адресу людини-павука і гамбіта, але цікаво те, як він висловився з приводу ролі містера фантастика/ріда річардса в майбутньому перезавантаженні « фантастичної четвірки » від marvel studios, як ви можете побачити нижче:

Моє волосся продовжують сочитися, але зіграти ріда річардса було б по-справжньому забавно.

Звіт the direct стверджує, що відповідь актора викликала оплески багатьох відвідувачів конференції, що, безумовно, змушує задуматися. Marvel studios поки що не оголосили, кому дістануться ролі першої сім’ї marvel в mcu, але раніше кевін файгі заявив, що перевага буде віддаватися як вже відомим виконавцям, так і не дуже.

У свою чергу, фанати протягом довгого часу шкодують, щоб ріда річардса і сью шторм зіграли джон красінскі і емілі блант відповідно, але поки що, не схоже, щоб вони були близькі до того, щоб роздобути ролі.

Ви б хотіли, щоб закарі лівай зіграв містера фантастика в кіновсесвіті marvel? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!

На даний момент mcu-версія « фантастичної четвірки » ще не має дати релізу, але швидше за все, фільм вийде в 2023 році.