Компанія western digital (wd) представила нову серію твердотільних накопичувачів wd blue sn570 nvme у форм-факторі m. 2 2280 з інтерфейсом pcie 3.0 x4.

Новітня серія накопичувачів аналогічна попередниці wd blue sn550, включаючи обсяг 250 гб, 500 гб і 1 тб. Wd не розкриває детальні специфікації нової лінійки, включаючи тип контролера і 3d nand, які вона використовує для бюджетних лінійок ssd. Передбачається, що це контролер nvme 1.4, який розроблений компанією і використовує сучасну 112-шарову пам’ять 3d tlc nand bics 5.

Твердотільний накопичувач wd blue sn570 nvme забезпечує швидкість послідовного читання 3500 мб/с і швидкість запису 3000 мб/с для версії ємністю 1 тб. Вартість новітніх твердотільних накопичувачів wd починається з 54 доларів за версію з 250 гб і закінчується 110 доларами за рішення на 1 тб. Як завжди, wd пропонує п’ятирічну обмежену гарантію на свою продукцію. Покупцям накопичувачів wd надає програмне забезпечення acronis true image і western digital ssd dashboard, а також місячна підписка на службу adobe creative cloud, яка ідеально підійде для творців контенту.

“залишайтеся в моменті і творіть понад свої очікування з твердотільним накопичувачем wd blue sn570 nvme. Цей потужний накопичувач забезпечує в 5 разів більшу швидкість в порівнянні з нашими кращими твердотільними накопичувачами sata, тому ви можете дати волю своїй уяві і менше турбуватися про затримки пк або часу завантаження”, – заявляє компанія.