Раніше цього року після довгого очікування whatsapp нарешті додав підтримку декількох пристроїв, але з деякими обмеженнями. Схоже, що прийдешнє оновлення з функцією під кодовою назвою «multi-device 2.0» дозволить користувачам використовувати месенджер відразу на декількох смартфонах.

Головним недоліком в реалізації поточної підтримки декількох пристроїв в whatsapp є відсутність можливості підключати один і той же аккаунт на декількох смартфонах одночасно. На сьогоднішній день дозволяється використовувати тільки один смартфон і чотири інших пристрої, прив’язаних до одного номеру телефону. Багатьом людям цього цілком достатньо, але є і ті, хто хоче використовувати whatsapp на двох смартфонах.

Як повідомляє профільний ресурс wabetainfo, розробники планують зняти ці обмеження. Відповідні докази були виявлені в коді додатка. Це означає, що користувачі зможуть підключити резервний або додатковий смартфон до основного аккаунту аналогічно тому, як це реалізовано в whatsapp web після приєднання до бета-програмі декількох пристроїв.

Інші конкуруючі сервіси, такі як telegram, вже давно працюють на декількох смартфонах і пристроях без будь-яких обмежень, хоча і без деяких переваг безпеки у вигляді наскрізного шифрування. Поки немає точних термінів запуску нової функції, але, судячи з наданого скріншоту, зараз йде активне її тестування.