У новому листі, розісланому гравцям по електронній пошті, компанія microsoft показала ігри з підтримкою сенсорного управління, доступні в бібліотеці xbox game pass ultimate, яка тепер включає hades, psychonauts 2, scarlet nexus і інші ігри, в які можна грати без контролера.

наша бібліотека ігор з сенсорним управлінням для телефонів, планшетів і windows pc стає ще більше завдяки xbox game pass ultimate. Ми додали сенсорне управління для нових релізів і улюблених фанатами ігор, включаючи scarlet nexus, hades, psychonauts 2, gears tactics та інші – контролер не потрібен.

“грайте в обрані високоякісні ігри з сенсорним управлінням на телефонах і планшетах apple, пк на базі windows 10( і пізнішої версії), телефонах і планшетах на базі android”, – додає microsoft. – “налаштуйте накладення елементів управління на екрані і знайдіть оптимальний варіант для ваших рук і стилю гри. Випробуйте інший спосіб гри за допомогою сенсорного управління без зовнішнього контролера”.

Ця функція є частиною xbox cloud gaming beta, нової технології microsoft, яка дозволяє грати в ігри на пристроях, які у вас вже є з xbox game pass ultimate і сумісним контролером – або сенсорним управлінням в деяких випадках. Звичайно за умови, що з’єднання вашого телефону або wi-fi витримає це.