Ви хочете використовувати свій пк для керування телефоном, але не знаєте, як це зробити? поспішаємо вас порадувати, ви потрапили за адресою. У цій статті ми хочемо розібрати по одному способу управління для кожної з операційних систем.

В цілому, все досить просто – потрібно лише встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфон і на комп’ютер. Якщо ви ще не передумали, і як і раніше хочете отримати відповідь на питання про те, як управляти телефоном через комп’ютер – продовжуйте читати.

Як керувати телефоном на android через персональний комп’ютер?

Вище ми вже говорили про те, що в обох випадках нам знадобиться спеціальне програмне забезпечення. У випадку з девайсами під управлінням операційної системи андроїд – додаток «myphoneexplorer». Притому встановлювати його потрібно буде не тільки на комп’ютер, але і на сам смартфон.

Дана програма дозволяє здійснювати різні маніпуляції з гаджетом за допомогою пк. Ви можете редагувати контакти, дзвонити, читати повідомлення і відповідати на них, а також багато-багато іншого. Отже, давайте приступимо до розбору найголовнішого:

 1. для початку викачуємо програму на комп’ютер. Для цього переходимо на форум і викачуємо.
 2. встановлюємо її;
 3. заходимо в play маркет, шукаємо через пошук «myphoneexplorer» і завантажуємо додаток;
 4. далі – цікавіше. Потрібно включити налагодження по usb. Для цього слід скористатися режимом розробника. Щоб активувати його, зайдіть в меню “налаштування” ->” про телефон “і тапа по пункту” номер збірки ” до тих пір, поки не побачите повідомлення про те, що режим розробника активований. Поверніться в “налаштування”, знайдіть його там і поставте галочку навпроти потрібного нам пункту;
 5. також бажано встановити на пк adb-драйвери. Швидше за все, вони були автоматично встановлені ос, якщо ви використовуєте windows 8-10. Для цього також можете скористатися пошуком яндекс, вказавши в запиті свій смартфон + adb-драйвери;
 6. запустіть програму і там, і там;
 7. натисніть «файл» ->налаштування і виберіть підключення через usb-кабель, як це показано на скріншоті;
 8. знову натискаємо по “файл «і тепер вибираємо в списку пункт»підключити”. Чекаємо з’єднання з пристроєм;
 9. у горизонтальному меню виберіть “різне«, потім пункт” клавіатура телефону / завантажити знімок екрана»;
 10. готово! у новому вікні відкрився стіл гаджета, звідти ви і можете керувати ним.

Як бачите, нічого складного немає-потрібно встановити програму на пк, додаток на телефон і драйвери, якщо система не зробила це в автоматичному режимі – цього набору достатньо для повноцінного управління смартфоном через комп’ютер.

Як керувати телефоном через комп’ютер, якщо у мене ios?

Відразу почнемо з не дуже радісною вести – спосіб актуальний для власників девайсів з джейлбрейком. Якщо гаджет зламаний, у вас на одному зі столів повинен бути ярлик програми, підписаного як « cydia » – магазину для завантаження твиков. Він-то нам надалі і потрібен буде:

 1. запускаємо згаданий вище магазин;
 2. використовуючи пошук, шукаємо там твік»veency”. Знайдено буде два додатки, встановлюйте те, що з зеленою іконкою. Для запуску установки натисніть тапніте по супутньої написи;
 3. пристрій автоматично перезавантажиться;
 4. девайс з комп’ютером для управління буде з’єднаний через інтернет. Тому ми повинні дізнатися ip-адресу девайса. Робиться це наступним чином • * заходимо в меню налаштувань, вибираємо там “wi-fi «і один раз натискаємо на кнопку, обведену на скріншоті;• відкриється нове вікно з розширеною інформацією; • зверніть увагу на поле»ip-адреса”. Запам’ятайте дані, зазначені там або запишіть їх куди-небудь, в подальшому вони нам будуть потрібні.

З налаштуваннями iphone ми закінчили. Тепер переходимо до нашого пк, адже спочатку ви хотіли дізнатися, як управляти телефоном через комп’ютер, а цього явно недостатньо. Потрібно виконати наступні дії:

 1. відкриваємо браузер google chrome і ніякий інший, тільки його.
 2. натискаємо на “меню”, далі переходимо в “налаштування»;
 3. у лівому куті виберіть пункт” розширення»;
 4. перейдіть вниз сторінки і клікніть по зазначеній на скріншоті віртуальної кнопці;
 5. в пошук напишіть “vnc viewer”, встановіть розширення;
 6. запускаємо розширення, вписуємо в поле адреса ip, який ви дізналися раніше. Друге поле чіпати не потрібно;
 7. відразу слідом даємо угоду підключитися до смартфону, після підтверджуємо його на самому iphone;
 8. готово! ви можете керувати телефоном через комп’ютер.

І тут також нічого складного немає. Повторимося, даний метод не підійде користувачам не зламаних пристроїв і в цьому його єдиний мінус.

Teamviewer – quicksupport: можливість обійтися без джейлбрейка

Існує величезна кількість програм, що дозволяє управляти iphone через комп’ютер, але teamviewer є кращою з них – вона вже давно була доведена “до розуму” і зараз її функціонал вдосконалюється, розширюється. Давайте скоріше дізнаємося, як почати керувати своїм айфоном через комп’ютер:

 1. насамперед ви повинні завантажити на комп’ютер програму “teamviewer»;
 2. на сам пристрій слід встановити спеціальну її версію – »teamviewer-quicksupport”. Якщо перша призначена для віддаленого управління пк, то ця, навпаки, для віддаленого доступу до смартфону і управління ним;
 3. заходимо в додаток, запам’ятовуємо id;
 4. відкриває програму на пк, вводимо сюди наш id і клікаємо по кнопці «підключитися до партнера»;

Навіть не знаємо, який із способів було легше – з джейлбрейка або без злому пристрою, але від вас в будь-якому випадку буде потрібно мінімум дій. Через даний вид з’єднання ви можете використовувати практично будь – який функціонал-за винятком сканера відбитків пальців, тому iphone доведеться розблокувати через введення pin-коду.