Безкоштовна роздача елой на playstation в genshin impact вже почалася. Далі представлений гайд, який деяким допоможе отримати ексклюзивного персонажа на пк і смартфони набагато раніше виходу оновлення 2.2.

Разом з оновленням 2.1 в genshin impact гравці playstation 4/5 можуть отримати ексклюзивного персонажа – елой. Даний герой поставляється в комплекті з сигнатурним луком, а також власникам консолей видають унікальний меч. Власників пк і смартфонів така щедрість від mihoyo не чекає. Герой їм буде виданий в наступному патчі 2.2, але вже без додаткового спорядження та інших подарунків.

Однак у користувачів цілком закономірно виникло питання: як отримати елой на комп’ютер і телефон зараз, коли до виходу оновлення 2.2 ще більше місяця. Проблема вирішується досить просто за умови наявності у гравця або його друзів консолі playstation. Алгоритм дій в цьому випадку:

  1. створюємо новий обліковий запис playstation network.
  2. прив’язуємо до неї діючий аккаунт mihoyo, на якому повинна з’явиться елой.
  3. отримуємо персонажа на консолі (у гравця повинен бути мінімум 20-й ранг пригод).
  4. переходимо на пк і продовжуємо грати з елою в списку відкритих персонажів.

Лук і меч, що входять в комплект, доступні не будуть. Кажуть, що мисливець залишиться в інвентарі, але його пасивний ефект, бустящий шкоди елой працювати не буде.

Приємним бонусом стануть ексклюзивні крила за гру на базі psn.

Переконливе прохання! не потрібно шукати третіх осіб, які могли б допомогти в прив’язці аккаунта і отриманні елой. Подібна “допомога» або “угода” може негативно сказати на безпеці вашого профілю. Високий ризик, що, передавши свої авторизаційні дані mihoyo, користувач просто втратить аккаунт.