22.10.2018 в 11:04 |

49 0


Ноутбуки давно увійшли в життя сучасних людей і стали невід’ємною її частиною. У гонитві за модою багато купуючи ноутбук орієнтуються на рекламу, яку дають виробники в ЗМІ, а хтось спирається на вартість техніки. Ця стаття розповість, як правильно вибрати ноутбук і на що варто звернути увагу

Мета покупки ноутбука

Збираючись придбати ноутбук для початку визначитеся, для яких саме цілей він вам необхідний. Чи Будете ви на ньому працювати або просто грати і спілкуватися в інтернеті.

Вибір ноутбука

Для робочих цілей підійдуть двох ядерна модель з діагоналлю екрана 14 дюймів. Як правило, ділові люди часто беруть ноутбук в поїздку або на ділову зустріч, тому ПК повинен бути невеликого розміру і ваги. Від розміру діагоналі екрана і потужності батареї залежать вага і розмір ноутбука цілком. Якщо ноутбук потрібен для роботи зверніть увагу на можливість бездротового зв’язку Bluetooth, Wi-Fi. Наявність порту LAN/WLAN дасть можливість відкрити будь-яку офісну програму текстовий редактор. Вбудована відеокарта дозволить проводити презентації і відкривати будь-які відео і фото файли. Клавіатура на ноутбуці, призначеному для офісної роботи повинна бути зручною для набору тексту. У багатьох випадках вона досить специфічна і вимагає звикання.

Вибираємо ноутбук на всі випадки життя

Якщо ви хочете придбати ноутбук на всі випадки життя, то необхідно звертати увагу на технічне оснащення моделі і досвід експлуатації Apache Pro. Відеокарти вбудованої в ноутбук зазвичай достатньо для відтворення відео і фото файлів, вони дозволяють відвідувати веб-сайти та спілкуватися по відео зв’язку. Любителям ігор знадобиться додаткова зовнішня карта пам’яті для того, щоб насолодитися улюбленою грою в повному обсязі.

Необхідно також звертати увагу на оперативну пам’ять ноутбука: чим вона вище, тим краще. Для простих офісних робіт вистачить 1 Гб пам’яті, відтворення відео потрібно 2 Гб, а для того щоб пограти в якусь потужну гру потрібно більше 4 Гб.

Краще всього якщо обороти вінчестер (жорсткий диск) будуть становити 7200 оборотів в хвилину. При цьому все ж не варто ганятися за потужними вінчестерами, краще всього дублювати інформацію на змінні носії.

Крім усього іншого необхідно звертати пильну увагу на потужність батареї. Чим вища її продуктивність, тим довше можна працювати в автономному режимі.