31.10.2018 в 3:10 |

62 1


У житті кожного з нас є справи, які ми робимо, у що б то не стало і є справи, до яких руки у нас ніяк не доходять по багато місяців, а то і по багато років. Тут виникає питання: Яка ж різниця між цими двома справами? Давайте розглянемо приклад: ми чистимо зуби, ми чистимо їх кожен день, все життя, але чому ж ми їх чистимо? Чому? Ми чітко знаємо, “навіщо” ми чистимо зуби, ми реально розуміємо, навіщо це нам потрібно.

У чому головна проблема, коли люди намагаються себе мотивувати, але у них це не виходить? Це “навіщо” у них просто для галочки. Це велика помилка, тому що саме в цьому слові і криється корінь нашої мотивації. І якщо ми усвідомлюємо, навіщо нам дійсно потрібно те чи інше дію або стан, то ми зможемо дуже швидко себе мотивувати на справу будь-якої складності, і ми це справа не залишимо ні на початку, ні в кінці. Думаю, сенс вище викладеного зрозумілий, але який сенс теорії, якщо немає практики? Тому я пропоную нам виконати одну вправу:

Крок 1. Беремо чистий листок паперу і ручку

Крок 2. Виписуємо одне певне діло, до якого у нас давно вже не доходять руки, але думка про це все крутиться в голові.

Крок 3. Поряд з виписаним справою, прописує кілька пунктів “навіщо нам це потрібно?”

Щоб позбавитися від цієї помилкової галочки проформи “навіщо”, розкопуємо як можна глибше. Якщо ми це зробимо, якщо ми знаходимо, навіщо нам це справа реально потрібно, то ми незабаром зауважимо, що це справа і пов’язані з ним справи починають зсуватися з місця в позитивну сторону. Можливо, спочатку це здасться трохи незвичним, але це правда. Фішка цієї вправи в тому, що з одного боку у нас є форма “навіщо”, з іншого боку у нас є різні відмовки, обставини, які нам заважають, відмазки. Форма діє в тому випадку, якщо вона переважує протилежну чашу ваг різних відмазок і відмовок. В цьому випадку у нас все виходить, тоді у нас починає працювати мотивація, ми можемо себе мотивувати, самостійно дисциплінувати, подбодрять і спонукати до дії.

Успіхів Вам, мотивируйтесь, дійте і домагайтеся свого!