13.09.2018 в 10:53 |

6 0


Сьогодні веб-розробник — це затребувана професія. Веб-розробка, в основному, полягає в створенні сайтів або їх корекції.

Як почати

Для початку потрібно буде вивчити три прості речі:

— HTML (мова веб-розмітки);
— CSS (каскадна таблиця стилів);
— Java Script (мова програмування).

Ці інструменти допоможуть створювати лицьову сторону сайту, тобто ту, яка представляється перед очима. Вони потрібні для:

1. Приміщення на сайт картинок, відео, музики та створення шпалер.
2. Створення таблиць.
3. Виставлення різних заголовків, шрифтів та розмірів символів.
4. Створення анімації.
5. Вставки цілої галереї зображень, які називають каруселями.
6. Розміщення нумерованих і маркованих списків.

На вивчення перших двох буде потрібно від 1 до 2 місяців. Вони не є мовами програмування, на відміну від останнього. З ним завжди виникають проблеми. Тому при бажанні його часто замінюють його більш легкими альтернативами, наприклад, jQuery або Dart. Зараз в інтернеті повно літератури, різних сайтів і навіть додатків, які можуть безкоштовно навчити працювати в таблицях стилів і в мовах веб-розмітки. Теж саме стосується і JavaScript з його альтернативами.

Серверна частина

Щоб навчитися працювати з серверною частиною сайту потрібно знати всього 2 речі. Перша — це PHP, друга — це MySQL. Величезна кількість сайтів, включаючи соціальні мережі, інтернет-магазини, працюють на PHP.

Ці 2 речі допоможуть правильно обробляти інформацію, одержувану з сайту, працювати із зареєстрованими користувачами, працювати з динамічними сторінками, обробляти HTML код. З’являється можливість дивитися, звідки кожен відвідувач сайту, як його звуть, які у нього переваги. Це особливо важливо для сайтів, які займаються будь-яким продажем.

Також грамотна робота з серверною частиною допоможе захиститися від нападу інтернет шахраїв і різного спаму. Вивчення PHP і MySQL займе до двох місяців.

Далі доведеться вивчити Photoshop або будь-яку іншу програму для дизайну. Адже потрібно навчитися будувати цілі попередні макети сайтів. Бажано вивчити процес прототипування.

Якщо людина впевнена в своїх силах і знаннях, можна спробувати себе на біржах фріланса. Ці біржі надають роботу для початківців веб-розробників, а далі справа за практикою. При гарній роботі, через якийсь час, замовлення будуть самі надходити до вас. Веб-розробка — це простіше, ніж здається.