19.11.2018 в 13:11 |

40 0


Неважливо, який тип бізнесу. Коефіцієнт конверсії — це, без сумніву, один з найбільш важливих аспектів. Ви повинні перетворити потенційних клієнтів платять. В іншому випадку нових продажу не відбудеться.

1. Що таке UX Design?

UX не підходить для «користувацького досвіду». Хороший дизайн UX зосереджується на поліпшенні загального досвіду клієнтів на вашому веб-сайті.

2. Покращує перші враження клієнтів.

UX-дизайн особливо важливий в той момент, коли клієнт вперше відвідує сайт. Перше враження від сайту має вирішальне значення. Наприклад, чи знаєте ви, що для отримання першого враження про іншу людину потрібно всього 0,1 секунди? Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що замовнику потрібно ще менше часу, щоб зібрати перше враження про веб-сайті. Фактично, дослідження показують, що для визначення того, що відвідувач думає про сайті, потрібно всього 0,05 секунди.

3. Покращує аспекти прокрутки сайту.

Скільки разів ви були на сайті і нескінченно прокручували? Вказівник миші перетворюється в пісочний годинник або якусь іншу анімацію, яка вказувала на повільний прохід часу. Ймовірно, ви недовго залишалися на цьому сайті.

При відповідному кодуванні і дизайні ваша смуга прокрутки буде працювати бездоганно. Клієнти будуть мати гладкий перегляд. Коли сайт працює швидко і плавно, клієнти із задоволенням переглянуть все, що може запропонувати ваш сайт.

4. Заохочує взаємодію.

Немає кращого способу змусити кого-то витрачати більше часу на ваш сайт, ніж залучення до участі. Є кілька способів зробити це. Запропонуйте опитування або дайте корисну інформацію. Розробіть кілька посібників. Незалежно від ситуації, з правильними візуальними підказками ви можете заохочувати клієнтів витрачати все більше часу на сайт. Чим більше вони зайняті, тим більше вони будуть витрачати час на сайт, і купувати товари і послуги.

5. Збільшує швидкість веб-сайту.

Швидкість — один з найважливіших аспектів будь-якого веб-сайту. Насправді, кілька досліджень показують, що якщо на ваш сайт буде потрібно більше 3 секунд для завантаження, більше половини тих, хто відвідує ваш сайт, його закриють. Однак при правильній графіці, дизайні та кодуванні сайт буде завжди швидко завантажуватися. Потрібно надати клієнтам швидкий і плавний перегляд.