22.08.2018 в 11:01 |

4 0


Для того, щоб політ був вдалим, необхідно знати, де знаходяться найкращі місця. Купувати онлайн авіаквитки слід в перевірених компаніях, добре, якщо вони дають можливість самостійного вибору крісла. Зазвичай на сайті організації доступні схеми лайнерів, тому ви зможете прорахувати, де буде найбільш зручно. Якщо ж таких даних не знайшлося, нижче запропоновані поради для пасажирів літаків.

Де краще сидіти?

Крісло біля віконця. Якщо в планах читання або сон, це найкращий варіант. Ніхто не буде ходити повз вас і заважати, можна дивитися в ілюмінатор, освітлення також хороше. Але встати з крісла проблематичніше, доведеться турбувати сусідів.

Крісло біля проходу. Зручно тим, що ви зможете витягнути ноги в коридор, якщо вони затечуть. Комфортно вставати, вийде швидше вийти після посадки. Однак повз вас будуть ходити стюардеси і пасажири, які можуть і ненавмисно зачепити. Спати на таких місцях менш зручно.

Крісло в середині. Це нейтральне сидіння. Комбінує в собі всі перераховані вище достоїнства і недоліки.

Крісло біля аварійного виходу. Основним плюсом є наявність збільшеного відстані до наступного ряду. Можна проводити час з великим комфортом, тобто розпрямити ноги встати в разі необхідності. Не слід тільки мати біля люка ручну поклажу. Також зазвичай сюди не садять людей з дітьми, тваринами і пенсіонерів.

Слідуючи нашими порадами, можна провести час протягом польоту з великим комфортом і вибрати те місце, де вам буде зручно.