Сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як відключити ненависний windows smartscreen. Ви-щаслива людина, якщо не знаєте, що це таке і вперше чуєте про цю приставучої вбудованої утиліті. Втім, зараз ми розберемося, що вона собою являє і як відключається. Вперше це доповнення з’явилося в” вісімці”, після воно успішно перекочувало в 8.1, а потім і в windows 10. Благо, способи відключення ідентичні і складнощів у вас не буде, яку б версії ос ви не використовували.

Що таке windows smartscreen і з чим його їдять

По суті, це вбудоване в операційну систему по, яке оберігає нас від усіляких загроз, троянів, шкідливих програм. Напевно, при установці (навіть при відкритті) будь-якого додатка ви помічали, що комп’ютер просить підтвердити дозвіл запустити ту чи іншу програму або її установку. Так ось, це робить той самий фільтр від майкрософта.

Насправді, комп’ютер він може захистити лише в одному відсотку випадків, в інших же – марний і змушує користувачів робити зайві рухи мишею, які часом нас так сильно дратують. Якщо у вас отже є хороший ліцензійний антивірус, то всіляка потреба у використанні smartscreen геть пропадає-він лише” їсть ” ресурси системи, тому при наявності антивірусного пз ми б рекомендували вам відмовитися від використання вбудованої в систему утиліти. Більш того, якщо антивірус спочатку не дає вам завантажити з інтернету заражений файл, то ss дозволяє це зробити, виводячи попередження, що у файлі може міститися шкідливе пз.

Відключаємо фільтр windows smartscreen на прикладі windows 10

Процедура досить проста – відключити фільтр можна буквально в кілька кліків. Дотримуйтесь інструкції нижче і у вас все вийде:

  1. для початку потрібно відкрити “комп’ютер”. Можна скористатися ярликом на робочому столі. Якщо його немає, клікніть по додатку ” провідник»;
  2. потім перейдіть в “цей комп’ютер», скориставшись панеллю зліва;
  3. ви опинилися в потрібному вікні, якщо бачите відображаються диски – «с», «d» та інші;
  4. тепер слід клікнути в порожньому місці пкм і в випадаючому меню вибрати підпункт” властивості»;
  5. у вас відкрилося вікно з характеристиками комп’ютера або ноутбука;
  6. у лівому нижньому кутку є натисни “центр підтримки «(у випадку з windows 8-8.1) або»безпека та обслуговування”. Клікніть туди;
  7. натисніть на пункт, що знаходиться зліва, що вказаний на скріншоті;
  8. відкриється спливаюче віконце з вибором режимів роботи фільтра. Щоб його відключити, потрібно перевести мітку на» нічого не робити «і підтвердити все натисканням кнопки»ок”. Виникне діалогове вікно, де у вас запитають, чи впевнені ви в тому, що бажаєте відключити фільтр – клікніть по кнопці ” так»;

Як було сказано вище, процедура дійсно найпростіша і проблема з фільтром і його відключенням вирішується буквально за пару хвилин і кілька кліків мишею.

Наостанок хотілося б сказати, що фільтр краще залишити включеним, якщо у вас немає зовсім ніякого антивіруса – нехай він в більшості своїй і марний, але все ж від деяких шкідливих програм врятувати може.