02.05.2018 в 15:22 |

8 2


Зубний біль, як правило, буває дратівливою і неприємною, вона пригнічує тиск на людину. Стикаючись з нею, досить складно зберігати ясність розуму, особливо якщо немає можливості відразу вирішити цю проблему.

Це добре, якщо неподалік є аптека, а ще краще кваліфікований стоматолог. Що робити, коли почалася біль у вихідний день або де-небудь на відпочинок, а потрібних ліків немає?

1. Часник.

Головною діючою силою часнику, служить алліцин, що виділяється при роздавлюванні. Часник потрібно подрібнити, потім слід розчавити отримані шматочки, і для активації аліцину, залишити і не чіпати 15 хвилин. Потім, прикласти до зуба, який болить трохи часникової маси. Потримати в роті кілька хвилин і змити теплою підсоленою водою, це запобігає розвитку інфекції, і вбиває бактерії.

2. Масло гвоздики.

Як відомо, гвоздика має антибактеріальні властивості, а також виявляє анестезуючу дію — це сприяє полегшенню болю. Масло гвоздики, здатне надати значну допомогу і позбавити від проблем, коли похід до стоматолога не представляється можливим, зважаючи різних причин.

Допомагає їй у цьому компонент, який називається евгенол, він є натуральним анестетиком. Це дає йому можливість справлятися з будь-якими проявами зубного болю.

Для лікування, потрібно додати 5-10 крапель олії гвоздики в 0.5 літра води, і отриманим розчином споліскувати рот. А також маслом можна просочити ватний тампон і обробити з його допомогою хворий зуб, а також область навколо нього. Зазвичай біль вщухає швидко.

3. Сольовий розчин.

Давно відомо, що сіль добре справляється з зубним болем. Для зняття больових відчуттів, потрібно додати трохи солі у воду, яка повинна бути теплою, (щоб не турбувати нерви). Протягом тридцяти секунд потримати розчин у роті, після чого виплюнути. Для закріплення результату повторити процедуру кілька разів.

4. Цибуля.

Очищає від бактерій, які є причиною появи болю. Потрібно прикласти сиру цибулю до запаленого зуба. Навіть лікарі стоматологи радять цей метод.

Головне, щоб лук був свіжозрізаний, тому що потрібен саме цибульний сік. Тримати його біля хворого зуба потрібно 5 хвилин, при необхідності можна і довше.