Драйвер hp laserjet 1018 вже досить застарілий принтер! однак, для більшості користувачів вважається, і вважається по праву, цілком вдалим і надійним пристроєм типів лазерних принтерів.

Надійність !! визначає факт того, що цей принтер як і раніше віддає перевагу найбільше число користувачів. А раз так-що його обслуговування народжує деякі питання – наприклад, установка / перевстановлення драйверів …

На даний момент, на жаль, принтер не проводиться, а значить і виникають проблеми з підключенням пристрою до комп’ютера/ноутбука з новою windows 10 або 11.

Як завантажити драйвер hp laserjet 1018 для windows 10

Багато хто з нас, як рядові так і професійні користувачі, звикають до якихось своїх пристроїв, софту… Але, на жаль чи ні, будь-яке по оновлюється, а то і зовсім перестає працювати в своїх колишніх версіях. Що робити в подібних випадках?!

Відповіді як мінімум два:

  • звикати до оновлення …
  • налаштовувати звичний софт, шукати драйвера, які не підтримуються.

Однак, якщо вчинити як зазвичай надходять… А саме переходять на офіційну сторінку відповідного по, – в даному випадку-необхідного нам драйвера в видах windows 10, то побачимо таку картину:

Драйвер hp laserjet 1018 для windows 10 x64 і драйвер hp laserjet 1018 для windows 10 x32 — для вашої розрядності операційної системи.

Можу запропонувати завантажити у мене з диска — все чистенько, особисто користуюся при нагоді.

В архіві два драйвера — для 32-й і 64 версій віндовс. Завантажуєте … Встановлюєте…

…і крім усього іншого, вивчайте інструкції до своїх пристроїв — наприклад, ноутбука hp-докладно про те як знайти інструкцію до ноутбука hp.

Якщо драйвера завантажені, вибираємо потрібну розрядність … Неодмінно підключаємо принтер до комп’ютера / ноутбука-включаємо обладнання.

Запускаємо, двічі клацнувши, потрібний файл… Стартує установник… А вам слід слідувати вказівкам майстра установки.

Установка триває пару хвилин …

Після успішного завершення установки потрібно перезавантажити ос. … Ну і…

…користуватися звичним і зручним принтером як ні в чому не бували…