26.05.2018 в 14:45 |

3 1


Як швидко і легко зробити скріншот на комп’ютері

Уміння правильно робити скріншоти може стати в нагоді і в роботі, і в навчанні, і в повсякденному житті. До того ж існує безліч способів зробити якісний знімок.

1. Windows + PrtSc

В більшості випадків краще всього використовувати саме це поєднання, так як цей спосіб створення скріншотів швидкий і легкий. Для цього потрібно натиснути клавішу з логотипом Windows + PrtSc. Таким чином, виходить скріншот, який зберігається на комп’ютері. Знайти збережений знімок можна в папці «Знімки екрану» в розділі «Зображення». Саме в ній розташовується необхідний скріншот.

2. Windows + H

Ця функція допоможе, якщо необхідно не тільки створити скріншот і зберегти його на комп’ютері, а ще відправити його комусь або додати в хмару. Для цього можна скористатися даними поєднанням клавіш. Тоді комп’ютер зробить знімок, а потім покаже панель з необхідними додатками.

3. PrtSc

Використання цього способу зручно тим, що так можна відредагувати отриманий знімок. Потрібно натиснути клавішу PrtSc, тоді система сама зробить скріншот.

Щоб зберегти його або змінити, потрібно скористатися програмою Paint. У вікно програми потрібно вставити скріншот, затиснувши Ctrl + V. Потім потрібно натиснути «Файл», після чого «Зберегти як». У підсумку він буде збережений в обраному форматі у зазначеній папці.

4. «Ножиці»

В Windows є і «рідна» програма для скріншотів. Використовуючи «Ножиці», можна виділяти окремі частини екрану або вікна.

Для того щоб створити скріншот, потрібно клікнути на кнопку «Створити». Після цього можна виділити будь-яку область екрану. Потім відкриється нове вікно зі скріншотом, який можна буде редагувати. Після його можна зберегти або відправити поштою.

5. Microsoft Snip

За допомогою цієї програми також можна створити знімок екрану і окремих його частин. Однак є й додаткові функції. З цією програмою можна записувати процес роботи над скріншотом. Можна також записати звук і додати до відеозапису голосовий супровід.

6. Інші програми

Можна випробувати і додатки для створення скріншотів від сторонніх розробників. Одним з найпопулярніших є Gyazo. Він допомагає зробити знімок обраної області і зберегти його на сервері додатка, завдяки чому можна у будь-який час отримати до нього доступ.

Щоб створити скріншот в цьому додатку, потрібно відкрити програму і виділити частину екрану. Після цього відкриється сторінка з готовим скріншотом.

Іншим відомим додатком є LightShot. Воно також дозволяє зробити знімок вибраної області, редагувати вийшло зображення, а також знаходити схожі зображення в інтернеті.

Крім цієї програми можна скористатися безліччю інших додатків, що знаходяться в вільному доступі в інтернеті. Все залежить від того, які цілі переслідує користувач. Для основних маніпуляцій зі скріншотами передбачені всі вище перераховані програми.