28.11.2018 в 14:44 |

27 1


Кожному траплялося помилитися номером, але іноді буває, що помилка пояснюється не нашої неуважністю, а поганим телефонним контактом. У цьому разі перед тим, як повісити трубку, потрібно обов’язково вибачитися, хоча нашої провини в цьому непорозумінні немає. Вішати трубку, ледь почувши незнайомий голос, вважається непрощенним проявом неделікатності. Подумайте хоча б про те, що на іншому кінці дроту може перебувати старий чоловік, якого «німий дзвінок» міг би стривожити або налякати.

Якщо неправильне з’єднання повторюється знову і знову, значить, в наявності дефект, усувати, який має телефонний вузол, а це справа довга. Спробуйте відкласти свій телефонний дзвінок на більш пізній час, передзвоніть з іншого апарату або попросіть того, до кого ви потрапляєте на помилку, на деякий час зняти трубку.

Той, хто відповів на помилковий телефонний дзвінок, теж повинен вести себе чемно. Не можна відповідати різко, але і заводити довгий і нікчемний розмову з незнайомою людиною теж не варто. Найкраще відповісти: «Очевидно, ви помилилися номером. Це номер такий-то». Ваш співрозмовник відразу зрозуміє, що помилився. Іноді, на жаль, кому-небудь трапляється стати жертвою телефонних жартівників або, що ще гірше, хуліганів або маніяків. У таких випадках найгірше рішення — відповідати образами: це означає, що ви дали себе спровокувати і включилися в гру. Єдиний вихід — негайно повісити трубку, нагадавши собі, що, якщо дзвінки будуть повторюватися, можна звернутися на телефонну станцію з проханням змінити номер.