Сервіс youtube music став черговою спробою google організувати успішну конкуренцію популярним сервісам на ринку потокової музики. Прийшов близько року тому на зміну закритому google play music, новий сервіс почне пропонувати безпрецедентні умови для безкоштовного прослуховування музики.

Androidauthority.com

Як повідомляється в блозі google, користувачам youtube music буде доступно безкоштовне прослуховування на смартфонах і планшетах у фоновому режимі вже з 3 листопада. Зазвичай така можливість доступна тільки власникам платної підписки, яка в деяких країнах коштує 10 доларів щомісяця і навіть вище (в росії значно дешевше). Відомо, що поки подібна функціональність буде доступна тільки в канаді.

Функція дозволяє слухати музику навіть з вимкненим дисплеєм-на роботу якого в нормі витрачається значна частина заряду акумулятора. Проте як і раніше доведеться в обов’язковому порядку прослуховувати рекламу. Для того, щоб позбутися від неї, все-таки доведеться платити.

Функція буде підтримувати відтворення музики з віртуальних “радіостанцій”, що пропонують улюблені пісні та альбоми користувача. Також буде можливе відтворення у фоновому режимі змішаних персоналізованих плейлистів.

В google не повідомляють, коли функція буде доступна на інших ринках. При цьому в пості зазначено, що компанія «планує розширення» сервісу, тому можна очікувати, що нові можливості все-таки з’являться у користувачів і за межами канади.