Видавництво electronic arts і студія-розробник codemasters повідомили про вихід оновлення 1.12 для свого автогоночного симулятора f1 2021 і поділилися подробицями заплатки.

Джерело зображень: electronic arts

Як і було обіцяно, основним нововведенням жовтневого патча стала траса біля італійського міста імола, яка в останній раз заглядала в ігри про «формулу-1» разом з f1 2013.

До того ж зі свіжим патчем в f1 2021 з’явилася підтримка технології amd fidelityfx super resolution (amd fsr) і комбінованої адаптивної обчислювальної оклюзії навколишнього середовища (cacao).

Також в 1.12 були виправлені кілька багів (пов’язаних з геймплеєм, мультиплеєром, інтерфейсом) і вильотів, оновлені критерії вибору гонщика дня і підвищена загальна стабільність гри.

Крім того, розробники оновили лівреї гоночних болідів і додали спеціальне забарвлення для машин red bull racing, що дебютувала на минулому гран-прі туреччини, на честь розставання команди з honda.

Як було оголошено раніше, на цьому підтримка f1 2021 в поточному році не закінчиться: в листопаді гра поповниться міською трасою джидда в саудівській аравії і контентом сезону-2021 для «формули-2».

F1 2021 дебютувала 16 липня на pc( steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Серед основних особливостей проекту називають сюжетний режим «формула перемоги», парну «кар’єру» і функцію «старт в реальному сезоні».