Популярний тайванський ресурс digitimes опублікував свіжий звіт, який свідчить, що прийдешній 27-дюймовий моноблок apple imac не отримає mini-led-матрицю, як передбачалося раніше, а замість цього буде задовольнятися звичайною рк-панеллю.

Джерело зображень: apple

Digitimes, посилаючись на галузеві джерела, заявляє, що незважаючи на те, що чутки про використання mini-led-екрану в прийдешньому 27-дюймовому imac ходять вже деякий час, комп’ютер в кінцевому рахунку матиме звичайну ips-матрицю. Заява digitimes розходиться зі словами авторитетного аналітика росса янга (ross young), який продовжує наполягати на тому, що новинка отримає mini-led-панель з частотою оновлення 120 гц.

Digitimes заявляє, що рк-дисплей майбутнього висококласного imac буде помітно поліпшений в порівнянні з попередниками. Він зможе похвалитися підвищеною на 30-40% яскравістю, чого вдасться домогтися завдяки збільшенню розмірів світлодіодів, використовуваних в підсвічуванні.

Крім іншого, повідомляється, що майбутній 27-дюймовий imac буде представлений в різних яскравих кольорах, як і поточна 24-дюймова модель. Очікується, що пристрій дебютує в березні або квітні 2022 року.