Уміння робити гроші з повітря безцінне. Якщо у вас вже є пара мільярдів доларів, то можна маніпулювати ринком криптовалют, скуповуючи біткоіни в момент їх падіння і продаючи наївним інвесторам, після такого ж штучного подорожчання. Ну а різниця доходить до 1 мільярда за тиждень. Більше на тему китів читайте в нашому матеріалі, але сьогодні ці хлопці в число головних героїв не входять. Не маючи доступу до великих грошей команди шахраїв використовують у своїх цілях відомих медіаперсон. Мабуть, найбільшою популярністю користується ілон маск. Наприклад, нещодавно відзначилися творці токена shiba floki, вміло використовують повідомлення глави tesla в твіттері в своїх цілях.

Але всіх їх обійшла команда, яка створила криптовалюта shiba inu. Під час травневого ралі ці хлопці заробили більше мільярда доларів. Чого тільки варта децентралізована біржа shibaswap. Інвестори настільки вразилися обіцянками розробників, що занесли їм за тиждень 1.5 мільярда. В даний час гроші заблоковані, а забрати їх не можна. Вкладникам обіцяють шалені відсотки, а інвестори все ще готові купувати віртуальних собак. Сьогодні розробники shiba inu сміливо можуть назвати себе представниками одного з зростаючих і дорогих токенов. Великі інвестиції і мільярди доларів зробили свою справу, адже проект зростає, а shibaswap вже не асоціюється з шахраями, а криптовалюта офіційно з’явилася на найбільшій кріптобіржі в сша – coinbase.

Результати не змусили себе чекати, адже за кілька годин токен shiba inu підріс на 35%, а кількість тих, хто хоче купити собачу монету збільшився в геометричній прогресії. За даними аналітиків, за останню добу обсяг торгів досяг 2.4 мільярда доларів. Це стало рекордом для самої криптовалюта, а зростання склало немислимі 1000%. Виходить, що ще пару днів тому оборот shiba inu не перевищував 24 мільйони доларів, а після розміщення на coinbase виріс в 10 разів.

Незважаючи на успіхи, розробники криптовалюта заявляють, що головне завдання не досягнута. За їх словами, потрібно наздогнати і перегнати dogecoin, капіталізація якого поки вище. Варто враховувати, що догікоін останнім часом дешевшає, а сам ілон маск схоже забув про існування мемной криптовалюта. Тому у колишніх шахраїв, а нині відомих розробників є всі шанси обійти dogecoin на одному з поворотів.