Ви скоро станете свідками нової ери живлення через usb, так як є ймовірність, що вам, можливо, доведеться попрощатися з блоками живлення або різними вилками, тому що нова версія usb type-c може похвалитися деякими цікавими поліпшеннями, і одним з них є той факт, що usb type-c скоро зможе видавати потужність до 240 вт . Цього більш ніж достатньо для живлення ігрових ноутбуків і будь-якого іншого електронного пристрою, який у вас є.

Все це завдяки новій версії usb type-c 2.1 , і, звичайно ж, найбільшою зміною є збільшення потужності на 240 вт. Раніше роз’єми type-c були обмежені видачею 20 в при 5 а, що означало, що вони не могли виходити за межі 100 вт.

Навіть 100 вт були вражаючими для стандартних ноутбуків або флагманських смартфонів, але якщо ви дивитеся на сучасні ігрові ноутбуки з розігнаним процесором або настільними графічними процесорами, то 100 вт було недостатньо, щоб підтримувати його в робочому стані протягом тривалого часу.

Нова версія usb type-c дає комутаційну підтримку до 48 в при 5 а, що призводить до максимальної потужності 240 вт, це означає, що всі потреби ноутбука можуть живитися від одного usb-кабелю, який скоро стане універсальним. Це додаткове оновлення живлення вимагає нових кабелів розширеного діапазону потужності (epr) замість кабелів spr стандартного діапазону потужності, до яких у нас є доступ в наші дні.

Це дійсно означає, що кабелі spr незабаром будуть замінені кабелями epr. Але в той же час ми повинні розуміти той факт, що є ймовірність, що пристрої, яким не потрібно стільки енергії, як і раніше будуть використовувати стандартні кабелі usb type-c, доступні на ринку.