У зв’язку з виходом гри про колекціонування монстрів і фермерськоїжиття monster harvest на playstation 4, xbox one, nintendo switch (steam), на каналі handheld players було опубліковано відео,що демонструє тридцять п’ять хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів (до 14 вересня для передплатників playstation plus діє знижка в розмірі 20 %), в microsoft store — 20 доларів(до 14 вересня діє знижка в розмірі 20 %), а в eshop — 1 799 рублів (до 13сентября діє знижка в розмірі 20 %).

фермерське пригода з родзинкою! відправляйтеся в незабутню пригоду-почніть нове життя. Розвивайте ферму, будуйте і прикрашайте будинок, делайтесобственную меблі і смачні джеми і працюйте над мутацією, вирощуючи вірних, що не відають пощади бійців, яких висможете взяти з собою на битву!

відкривайте звірини і боріться вивчаючи звірів, ви виявите дивних слимаків, які можуть змінювати рослини найнеймовірнішими способами! в залежності від пори року, слимака і рослини можна зробити 72разлічние мутації!

Зверастенія — це рослини-мутанти, цілком і повністю вірні вам.вони стануть вашими головними помічниками в звірі, будуть грати в захоплюючих покрокових боях, пробиратися з вами в підземелля і допоможуть перемогти злого слимака.

у будь-яку погоду! у зверастенбурзі є три унікальних пори року, які впливають на гру: дивацтва погоди і пір року визначають, що можна очікувати. І стежте за чудовими мутаціями, які змінюються відсезону до сезону!

Побудувати і оформити ферму в грі monster harvest можна різними способами. Ви зможете виготовляти і розміщувати десятки різнихпредметів і вивести ферму на новий рівень — за допомогою реміснихвиробів! вам належить відкрити іригаційний трубопровід, розсольний апарат і багато іншого — все це допоможе ізсвежеубранного врожаю отримати готові до продажу продукти.

  • ферма з мутантами! піддавайте мутаціям вирощуванийна фермі урожай за допомогою чарівних слимаків.
  • колекційні звірятка-компаньйони! деякі рослини перетворюють рослини на звірів!
  • ведіть своїх вірних товаришів в бій і врятуйте їх від злого слимака.
  • три унікальних пори року: сухий сезон, вологий сезон і темний сезон. Дивацтва погоди і пір року визначають, що можновирощувати.
  • відправляйтеся в місто зверастенібург, познайомтеся зживучими там людьми і істотами і налагодьте відносини — щоб вони давали вам знижки.
  • ви зможете виготовити десятки предметів для ферми ідома.