21.09.2018 в 10:21 |

9 0


Блог — це найбільш легкий із способів заробити в інтернеті для написання блогу потрібно мати високі навички письма і великі знання теми, яку обирають для написання. Блог повинен містити лише корисну інформаційну навантаження для читачів, і ця інформація повинна бути максимально неповторною за своєю природою (унікальної). Для початку потрібно вибрати тему для блогу. Багато хто має спокусу почати блог, який поєднує в собі кілька інтересів письменника, але рекомендується тримати блог як можна більш сфокусованим. Зрештою, немає сенсу говорити про садівництво і маркетингу в одному блозі.

Коли обрана тема, потрібно отримати доменне ім’я. Необхідно вибрати і обдумати кілька хороших варіантів, а потім запустити їх через контролер домену, щоб переконатися, що вони все ще доступні для покупки. Краще вибирати той домен, який не заплутує тему блогу. Доменне ім’я повинне дати деяке уявлення про зміст блогу.

Після того, як було обрано і придбано доменне ім’я, треба отримати веб-хостинг. В інтернеті дуже багато компаній пропонують дешевий хостинг, який ідеально підходить для початківців блогерів.

Далі, потрібно установити платформу для створення блогу, яка буде використовуватися. На щастя, більшість хостів пропонують простий варіант установки облікового запису.

Нарешті, потрібно завантажити гарну тему, щоб блог виглядав професійно. Можна знайти безкоштовні теми, доступні в інтернеті, які можна скачати і встановити, чи можна заплатити за преміум тему.

Коли теми встановлено, наступний крок — написати корисний пост, який допоможе аудиторії досягти певної мети. Необхідно звернути увагу — пост повинен затьмарити конкурентів. Тому що, як тільки пост написаний, потрібно просувати його, щоб управляти початковим трафіком. І якщо цей початковий трафік не вражає, то всі старання марні.

Якщо вже є блог, потрібно його монетизувати різними способами, наприклад, використовувати мережі видавців для відображення релевантної реклами, при натисканні на них, можна буде отримати оплату за ці кліки. Обманювати систему не варто, інакше користувач буде вигнаний з системи, якщо будуть виявлені шахрайські кліки на рекламу.

Можна перейти до прямої реклами, пов’язаної з відповідними продуктами розробників і показати їм статистику блогу, якщо презентований блог їм сподобається, то це може стати шансом для залучення прямого рекламодавця. Дозволено розглядати всілякі продукти або послуги на блозі у вигляді статей, супроводжуючи роликами або скріншотами товару або послуг творцями і домовитися про ціну на продукцію чи послугу описавши це в блозі. Так само необхідно докладати партнерський маркетинг, щоб додати ще один приплив доходу до блогу. Слідом залучення масової аудиторії блогу, з’явиться можливість залучити інтенсивний трафік, значна кількість рекламодавців почнуть заинтересовываться.

На блогах є ймовірність стабільного заробітку, орієнтовно, від декількох сотень до декількох тисяч доларів в місяць. Але варто врахувати, що для написання блогів належить велика самовіддача, час і терпіння.