25.05.2018 в 8:39 |

12 0


Взагалі, будь-який заробіток в інтернеті зводиться до продажу якого-небудь товару або послуги через свій профіль або групу. Instagram дає широкий діапазон дій: ви можете продавати все, що завгодно.

Припустимо, ви – фотограф-фрілансер, ви можете продавати свої послуги фотографа, ви можете продавати пресети до фото і ви можете продавати майстер-класи по обробці фото, а для цього вам всього лише потрібен фотоапарат і Photoshop. Так само зараз з’явився такий напрямок, як просування профілю в соціальних мережах, люди непогано заробляють, просуваючи чиїсь акаунти. Але знову-таки, без будь-яких вкладень, у вас навряд чи щось вийде.

Спочатку потрібно працювати на аудиторію, щоб потім, аудиторія працювала на вас.

Головний плюс заробітку в інтернеті – це можливість розпоряджатися своїм часом самим, тому все більше людей йдуть в інтернет.

Копірайтинг – це написання текстів, по певних запитах. Вид заробітку підходить для людей з підвішеним язиком, оскільки, якщо людина про щось багато говорить, значить, він в цьому розбирається, значить, може про це написати.

Копірайтинг не вимагає грошових вкладень, він вимагає ваших розумових вкладень, т. к. скопійовані з інтернету тексти – нікому не потрібні, доводиться брати їх з голови, спираючись, можливо на особистий досвід. Тим для копірайтингу – безліч, кожен може вибрати свою тему і писати. Робота дійсно захоплює, тим більше, за неї платять. Це, як у школі, ви написали роботу і отримали за неї оцінку, тільки на оцінку нічого не купиш, та й роботи не завжди були цікавими.

Копірайтинг не терпить халтури, якщо ви вирішили, що ви хитріше свого роботодавця, то це далеко не так, всі тексти перевіряються на унікальність і на помилки, тому, орфографію та пунктуацію теж треба тримати на висоті.

Всім удачі!