ccleaner professional – мобільна версія популярної програми для очищення системи, яка перекочувала на андроїд пристрої з персональних комп’ютерів. З її допомогою, без всяких знань і зайвих маніпуляцій, будь-який користувач зможе тримати свій мобільний телефон або планшет в чистоті і порядку, підвищуючи тим самим продуктивність і термін його функціональності.

Адже всі ми знаємо, що після видалення програм та ігор в пам’яті пристрою залишаються непотрібні файли і папки, вони не стираються автоматично після стандартної деінсталяції. Так само збирається кеш додатків, історія браузерів, дані діагностики, буфера обміну і так далі. Все це накопичується і поступово займає місце на диску, уповільнює роботу системи і перешкоджає її стабільній роботі.

Але завдяки ccleaner від усього цього мотлоху можна швидко і безпечно позбутися, від вас потрібно лише періодично запускати діагностику і одним натисканням кнопки його видаляти. Крім цього можна відстежувати навантаження на процесор, стежити за станом оперативної пам’яті і вчасно її очищати, перевіряти стан батареї і її температуру.