Fl studio (fruity loops) — програмний комплекс для створення музики (а точніше daw). Використовується повсюдно-і іменитими професійними музикантами на студіях, і новачками на домашньому комп’ютері. Протягом багатьох років є найпопулярнішим рішенням для pc з операційною системою windows і конкурує з logic на apple mac.

У fl studio вирішується найширший спектр завдань: створення музики, аранжування, мікшування, запис з зовнішніх пристроїв і багато іншого. Fl studio вважається не найскладнішим рішенням, хоча інтерфейс студійної програми здатний привести в трепет великою кількістю всіляких функцій і інформаційних панелей. Звичайно, всі елементи прекрасно налаштовуються, адже за роки існування, інтерфейс і функції постійно оптимізувалися і поліпшувалися.

Крім самоочевидних для такого роду програм функцій (типу звукового редактора, сиквенсера, інструментів для мікшування та іншого), в fl studio є найпотужніша система плагінів, побудованих на основі власної архітектури, а також сторонні розробки. Завдяки плагінам досягається найширша функціональність і можливість реалізувати будь-який художній задум. У складі програми є маса ефектів для обробки звуку; додаткові можна завантажити окремо. Також важливо відзначити безліч синтезаторів, які також виходять до складу і можуть бути завантажені додаткові.

Що стосується розширення функціональності, то у fl studio цілий магазин доповнень. Там можна придбати плагіни, пакети семплів, пресети, петлі. Більшість поширяться на комерційній основі, але є і повністю безкоштовні.