guru maps pro – комбайн в плані навігації і подорожей, який стати в нагоді практично будь-якій людині, що їздить на автомобілі, громадському транспорті або ходить пішки. Програма надає величезний функціонал, що містить в собі точні і швидкі офлайн-карти, зручний навігатор, потужний пошук об’єктів і місць, gps-трекер і інструмент дозволяє робити мітки на карті.

Карти докладні, якими можна користуватися без підключення інтернету мають настроюється вигляд і дозволяють користувачеві вибирати яку інформацію відображати, а яку ні. Вони засновані на даних від сервісу openstreetmap, займають мінімум місця на пристрої і оновлюються щомісяця. Ви можете шукати на них те що вам потрібно, по імені або категорії, а так само по gps-координатам.

Навігатор може побудувати точний маршрут на будь-яку відстань всього за кілька миттєвостей. Під час руху ви будите отримувати покрокові голосові інструкції, щоб правильно слідувати маршруту і не з’їхати з нього. Так само можна до маршруту додавати проміжні місця і алгоритм підбере шлях з їх урахуванням. Записуйте gps-треки і отримуйте дані про поточну швидкості, пройденої відстані і часу в дорозі.