magic tiles 3 (мод: багато грошей) – класна музична аркада в якій можна попрактикуватися грі на піаніно, гарненько розім’яти свої пальці і потренувати слух. Вибирайте мелодії з різних жанрів і запускайте її емуляцію, далі на екрані під ритм будуть бігти клавіші, вам потрібно вчасно натискати на чорні і уникати білих. Намагайтеся якомога швидше тапа по клавішах і не пропускати їх, щоб не програти.

Поступово швидкість музики буде збільшуватися, ось тут то і проявляйте чудеса реакції. Якщо все буде виходити, то вам почнуть нараховуватися очки, за їх певну кількість ви будете отримувати зірки і корони. Вони виступають тут в якості ігрової валюти, і знадобляться для відкриття нових можливостей і покупки всіляких бустерів.

Музична колекція тут просто величезна і з кожним оновленням вона поповнюється. Всі композиції поділені на жанри, так що легко буде знайти потрібний трек. Крім одного користувача гри, тут доступний режим сутичка, там можна позмагатися з друзями або іншими гравцями з усього світу, ставлячи рекорди і просуваючись по онлайн таблиці лідерів.