weather&radar pro – додаток для точного і максимально інформативного відображення погодних даних. Завдяки даній програмі ви завжди будете готові до будь-яких сюрпризів, які готує нам природа. Будьте в курсі про те, чи світить сонце, йде дощ з грозою, дме сильний вітер і заздалегідь підготуйтеся, щоб негода не захопила вас зненацька.

Погода&радар pro на андроїд дає безкоштовно досить точний прогноз на поточний момент, як у вашому регіоні, так і в будь-якому іншому місті який ви оберете в налаштуваннях. Завантажити погоду і завжди знати дані надаються на один, сім або чотирнадцять днів, при цьому показується поточна температура повітря, ймовірність і тривалість опадів, напрямок і сила вітру, вологість, тиск, якість повітря і час сходу і заходу.

На так званому “радарі” ви в режимі реального часу можете спостерігати за тим, де накрапає дощик, йде сніг або сипле град, як розташовуються хмари над землею і світить сонце. Для зручності передбачені відмінні віджети з різним розміром і відображеними даними, налаштовуйте їх під себе і додавайте на робочий стіл.