Мабуть кращий на даний момент браузер для мобільних андроїд пристроїв, що має безліч корисних функцій які недоступні у його найближчих конкурентів. В першу чергу puffin browser pro для андроїд може похвалитися супер швидкою швидкістю роботи, будь-які сайти в ньому завантажуються миттєво завдяки інноваційній технології розробленої компанією puffin.

Коли ви працюєте в інтернеті всі дані з браузера передаються на хмарні сервера компанії, переносячи на себе все навантаження з мобільних пристроїв, таким чином навіть вимагають ресурсів веб-сторінки завантажуються миттєво. З даними браузером ви можете бути спокійні за збереження своїх особистих даних, так як весь трафік підлягає шифруванню, отже, ваші дані ні хто не зможе перехопити і використовувати в своїх особистих цілях.

Ще величезним плюсом є повна підтримка flash плеєра, тобто ви можете дивитися фільми, слухати улюблену музику і навіть грати в онлайн ігри прямо в браузері. Якщо вам не до душі мобільні версії сайтів, то однозначно puffin browser для вас, так як він завантажує повні версії сайтів з якими набагато зручніше працювати.

Puffin використовує спеціальний алгоритм стиснення трафіку, що у багато разів зменшує його витрату, так що ви будете витрачати мінімум своїх дорогоцінних мегабайт. Ну і на слідок хотілося згадати про вбудовану функцію, яка автоматично блокує всю настирливу рекламу, а як ми всі знаємо без реклами працювати в інтернеті набагато цікавіше.