реальна рибалка (мод: повна версія | багато грошей | вбудований кеш) – найкращий симулятор рибного лову на андроїд пристрої в якому будь-який рибалка знайде для себе масу цікавого і зможе розслабитися насолоджуючись процесом лову. Гра опрацьована до дрібниць, тут є просто величезний набір снастей, багато видів риби і барвисті локації.

Геймплей багатий і цікавий, вам потрібно брати участь в різних турнірах, вигравати трофеї, проходити квести, ставити рекорди по улову, будувати і розвивати свою базу і торгувати рибою, щоб купувати новенькі снасті та іншу екіпіровку. Всі види риболовлі тут точно і професійно реалізовані, ви отримаєте реальний кайф як від поплавковою, спінінгової, донної риболовлі, так і від полювання на екзотичні екземпляри.

На даний момент в грі представлено двадцять чотири, детально опрацьованих локації, двісті двадцять видів риби, близько тридцяти наживок і приманок і море різного спорядження. Погодні умови зроблені так, що впливають на поведінку і клювання риби. Крім того є онлайн режими, де можна змагатися з іншими рибалками, ділитися трофеями і спілкуватися в чаті.