robbery bob 2: double trouble (мод: багато грошей) – невдалий злодюжка боб знову взявся за старе, він знову вирішив попрацювати з мафіозі, який дає наводку на багаті будинки, щоб наш герой їх обкрадав. У новій версії гравців чекає більше сотні цікавих рівнів з кумедними місіями, поліпшена графіка і доопрацьований ігровий процес.

Кожен рівень тут має на увазі у виконанні доручень нашого роботодавця, вони будуть досить цікавими, але і вельми складними. Вам належить мотатися по всьому місту і робити різні капості, наприклад забратися в будинок бабусі і поцупити її вставну щелепу, поки та спить, або ж акуратненько підібратися до величезного робочого і відібрати його обід.

Як і попередньої частини вам потрібно все це робити максимально приховано, щоб жертви вас не виявили. Пробирайтеся навшпиньки, стежте за пересуваннями мешканців, розраховуйте час, виконуйте завдання і бігом повертайтеся на вулицю. Якщо ви потрапите на очі господарів, то ті моментально викличуть поліцію і вибратися з пастки буде набагато важче.