rysen dawn (мод: багато грошей | вбудований кеш) – класна гра про паркур для андроїд пристроїв з графікою нового покоління. Тут вам належить грати за хлопця на ім’я різен, який є средненьким стримером. Щоб вирватися в лідери і розвинути свій канал він вирішив зайнятися паркуром і став знімати свої приголомшливі трюки в реальному часі по всьому світу.

На самому початку буде запропоновано пройти навчання і за смаком налаштувати камери, а далі почнете виконувати завдання і піднімати тим самим свої рейтинги. Коли ви станете більш популярним, почнуть з’являтися рекламні контракти приносять прибуток, люди будуть активно донатити. Чим якісніше будуть виконані трюки, тим більше грошей ви отримаєте.

Витрачайте їх на поліпшення параметрів персонажа, екіпіровку і освоєння нових трюків. Так само в rysen dawn на андроїд можна поєднувати різні стилі танців з паркуром. Крім цікавого і затягує ігрового процесу геймерам припаде до вподоби якісна графіка з ульотної анімацією, можливість програвати свою музику під час проходження і робити скріншоти особливо крутих моментів.